Sīkdatņu politika

Sīkdatne (angļu val. cookie) ir neliela teksta datne, kas tiek izveidota un saglabāta Jūsu ierīcē, kad Jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Tā “atceras” Jūsu veiktās darbības, iestatījumus un izvēles, lai mūsu tīmekļa vietni padarītu ērtāk lietojamu.

Izmantojot sīkdatnes, tiek apstrādāti tīmekļa vietnes lietošanas vēstures dati, diagnosticētas problēmas un trūkumi vietnes darbībā, ievākta lietotāju paradumu un pārlūkošanas pieredzes statistika, kā arī tiek nodrošināta mūsu tīmekļa vietnes funkcionalitātes pilnīga un ērta izmantošana, tādējādi ļaujot mums nodrošināt Jums vislabāko pieredzi, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni

Visa informācija, ko apkopo pastāvīgās sīkdatnes, ir anonīma, un pēc tās nav iespējams Jūs identificēt kā fizisku personu.

Ja nevēlaties saņemt sīkdatnes, Jūs varat iestatīt, lai pārlūkprogramma noraida visas sīkdatnes vai nosūta brīdinājumu par sīkdatnes instalēšanu, taču tādā gadījumā mūsu tīmekļa vietnes lietošana var būt traucēta un apgrūtināta.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to, kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt tīmekļa vietnē www.aboutcookies.org

Savā tīmekļa vietnē izmantojam uzņēmuma Google Inc. programmas Google Analytics pastāvīgās sīkdatnes (_ga, _gat, _gid), kas tiek lietotas, lai uzlabotu tīmekļa vietnes satura kvalitāti,  analizējot lietotāja paradumus. Šīs sīkdatnes sniedz informāciju par tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu, apmeklētajām tīmekļa vietnes sadaļām un mūsu tīmekļa vietnē kopējo patērēto laiku.

_ga sīkdatņu mērķis ir unikālo apmeklētāju uzskaite, piešķirot katram nejaušā kārtā ģenerētu identifikatoru, tās uzglabājas divus gadus,

_gat sīkdatņu mērķis ir pieprasījumu biežuma regulēšana, tās glabājas desmit minūtes,

_gid sīkdatnes izmanto, lai noteiktu tīmekļa vietnes unikālos apmeklētājus un tās uzglabājas divdesmit četras stundas.

Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā Jūs izmantojat tīmekļa vietni, tiek nosūtīta uz Google Inc. serveriem ārvalstīs (kuri var neatrasties Latvijā vai Eiropas Savienībā) un tur saglabāta.

Saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem Google minēto informāciju izmanto, lai izvērtētu, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni, un lai sagatavotu pārskatus par apmeklētāju aktivitātēm tīmekļa vietnē.