KORI

Jauktais koris IMUSICAPELLA

2002. gadā izveidotais “Imusicapella” ir baznīcas koris, kas bāzēts Pīlāra Dievmātes draudzes un Sv.
Peregrīnas kapela Imusā, Kavitē. Tās dibinātājs un diriģents ir Tristans Kalistons Ignasio. 22 gadu laikā “Imusicapella” ir piedalījušies 12 starptautiskās turnejās Eiropā, Āzijā un ZiemeļAmerikā. Koris ir piedalījies un ieguvis augstākās balvas starptautiskos koru konkursos Varnā (Bulgārija); Tūrā (Francija); Debrecenā (Ungārija); Areco un Goricijā (Itālija); Montrē un Neišatelā (Šveice); Marktoberdorfā, Lindenholzauzenē un Mainhauzenē (Vācija); Špitālā un Bādenē (Austrija); Sopotā (Polija); Torrevjehā (Spānija); Pusanā (Dienvidkoreja); Takarazukā (Japāna) un Sanluisa Obispo (Kalifornijā, ASV).
“Imusicapella” ir piedalījušies starptautiskos koru festivālos Fano (Itālijā); Nensī (Francijā), Vitorijā un Burgosā (Spānija) un Jihlavā (Čehija). Koris ir saņēmis “General Licerio Topacio īpašo balvu” par izcilu Imusas pilsētas vārda nešanu pasaulē. Koris sešas reizes saņēmis Nacionālās komisijas Ani ng Dangal balvu, ko Filipīnās pasniedz par izciliem sasniegumiem kultūrā un mākslā.
Viņiem ir izdevies iegūt augstākās vietas vietējos un valsts mēroga koru konkursos. Filipīnu Nacionālajā kultūras centru koru konkursā 2009. gadā koris guva augstāko novērtējumu visās 3 kategorijās.
“Imusicapella” mērķis ir veicināt un atbalstīt filipīnīniešu valsts kultūru vietējā un starptautiskā mērogā to panākot ar pastāvīgu darbību un kora izcilības slīpēšanu. Koris nelokāmi iet mērķi, lai izkoptu savu unikalitāti un kļūtu par vienu no Filipīnu izcilākajiem koriem.